Krótko o Nas

Tworzenie oprogramowania to sztuka rozmowy

Dobre systemy i aplikacje powstają tylko dzięki dobremu porozumieniu. Nasi klienci wybierają nas, bo wierzą, że współpraca ze specjalistami IT powinna być bezproblemowa. Mają rację.

Od 8 lat jesteśmy partnerem technologicznym czołowych marek w Polsce i na świecie. Ludzkie podejście to dla nas nie tylko miły dodatek – to fundament naszej pracy.

Nasi Klienci

Ambitne IT nie musi być straszne

Rozumiemy – w dzisiejszym świecie trudno o beztroskę. My również chcemy zażegnać czasy drogiego, nieprzyjaznego i niestabilnego oprogramowania. Nie wierzymy w uzależnianie od siebie klientów – wierzymy za to w owocne relacje.

Jesteśmy dumni z tego, że nasze projekty przez lata udowadniają swoją przydatność i niezawodność. Nawet w tej chwili nasze pierwsze systemy ułatwiają pracę setek profesjonalistów. Na naszych oczach rozwijają się z ich wizją. To wystarczający powód, żeby kochać swoją pracę.

Jak pracujemy

Dobry proces to podstawa

Co o nas mówią nasi partnerzy

Dla takich słów warto pracować

“ Bluebay to znacznie więcej, niż wykonawca zlecenia. To prężny, przyjazny kontakt, ogromne zaangażowanie w projekt, kreatywność w poszukiwaniu rozwiązań, świetne wyczucie potrzeb i inicjatywa wychodzące poza wytyczne, oczywiście konsultowana z klientem. Partner w biznesie. ”

Katarzyna Sznytka

Współzałożycielka Aclari Diamonds